English    Lietuviškai 

Naujienos

Obuolio draugai

Obuolio draugai

2014-10-08
„Obuolio draugai“
 
Vis ieškau, vis nerimstu...

 Dirbdama labdaros ir paramos fonde „Vaikai stebuklais auga“ ir pradėjusi bendradarbiauti su Vileikiškių kaimo bendruomenės vaikų dienos centru „Lašelis“, stebėdama vaikus, vis norėjau daugiau, labiau, glaudžiau, betarpiškiau prisidėti prie vaikų ugdymo ir lavėjimo. Kažkaip nesinori būti vien tik fondo atstove vis paremiančia vaikų veiklas ar Kalėdų seneliu -  dalinančiu vaikams dovanėles, kurias sunešė nuostabieji nykštukai – žmonės ir rėmėjai. Matant kaimo vaikų kasdienybę, taip norėjosi įnešti bent kiek daugiau šviesos į daugelio vaikų gyvenimus.

Kas ieško, tas randa... Ir aš radau. Radau nuostabią programą vaikams „Obuolio draugai“. Tai programa ugdanti vaiko socialinius bei sunkumų įveikimo gebėjimus. Kitaip tariant, programa ugdanti vaikų emocinį intelektą. (Plačiau apie programą galima pasiskaityti www.vaikolabui.lt)

Nusprendžiau savanoriškai išmokti dirbti su šia programa ir savanoriškai vesti Vileikiškio kaimo vaikų dienos centro vaikams ( nuo 7 iki 10 metų imtinai) pamokėles. Turiu pedagoginį išsilavinimą, tad pamokų vedimas nebuvo naujiena. Tačiau programa nauja, vaikai labai įvairūs ir labai labai skirtingi, su skaudžiom patirtim ir kitokiu patirties bagažu nei daugelis miesto vaikų.

Barclays Technology Centre Lithuania (BTCL) kompanijos rėmimo dėka rugsėjo pabaigoje pradėjau dirbti su vaikais.

Mokausi aš, mokosi vaikai. Kiekvienas iš mūsų semiamės naujų patirčių, naujų gebėjimų. Pažįstame geriau vienas kitą ir save.

Labai trokštu, kad kiekvieno vaiko širdelėje atsirastų daugiau šviesos, daugiau galimybių, daugiau tikėjimo ir vilties.

Visada jūsų, su meile Neringa ;-)

Atgal

APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt