English    Lietuviškai 

Naujienos

Kelionė į Latviją

Kelionė į Latviją

2015-08-05
O viskas prasidėjo nuo 2015 metų Kaziuko mugės. Vileikiškių kaimo vaikai, padedant Labdaros ir paramos fondo „Vaikai stebuklais auga“ direktorei Neringai Kleniauskienei, prisigamino įvairiausių dirbinių Kaziuko mugei: kvepiančių žvakių, auskariukų, karoliukų vėrinių ir medelių, popierinių įvairiaspalvių gėlių, knygų skirtukų, tautinių vėliavyčių, muiliukų. Visus šiuos vaikų rankų darbo dirbinius galima buvo įsigyti Kaziuko mugės metu. Mat kaimo vaikai turėjo tikslą – kuo daugiau parduoti savo rankdarbių, kad vasarą galėtų išvykti į ekskursiją po Latviją. Prie šio jų kilnaus tikslo labai prisidėjo ir jiems pagelbėjo Advokatų kontora SORAINEN ir partneriai, tad esame labai dėkingi visiems šios kontoros darbuotojams, kurie taip noriai pirko vaikų darbelius – jų dėka nemaža reikalinga pinigų suma kelionei į Latviją buvo beveik surinkta.
 
Ir štai, ankstyvą ir saulėtą 2015 m. liepos 9 dieną Vileikiškių kaimo vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų grupė išvyko į Latviją. Kelionės organizatoriaus Labdaros ir paramos fondo „Vaikai stebuklais auga“ direktorė Neringa Kleniauskienė suplanavo išvyką į Latvijos Rundalės rūmus ir Tervetės gamtos parką.
 
Kelionė į Latviją neprailgo - jau po trijų valandų buvome Rundalės rūmuose. Visus labai nustebino Rundalės rūmų didingumas. Pasigrožėję puošnių rūmų interjeru, ekskursiją tęsėme Rundalės rūmų sode. Nei vienas neliko abejingas išpuoselėto sodo grožiui - tai kažkas nuostabaus ir ypatingo. Sodo rožynai, fontanas ir pačių rūmų ansamblis sužavėjo visus.
 
Toliau kelionę tęsėme Tervetės gamtos parke. Šis parkas yra geriausia vieta šeimai ir vaikams praleisti laiką drauge. Apžiūrėti visą parką reikia mažiausiai trijų valandų. Mūsų ištverminga ir linksma grupelė aplankė visas parko vieteles. Kiekviena jų turi kažką išskirtinai įdomaus ir žavinčio. Parke vaikai galėjo aplankyti nykštukų namukus, pasidžiaugti žaidimų aikštele ir atrakcionais. Po ilgų pasivaikščiojimų suaugusieji ir vaikai galėjo atsipūsti ir pasistiprinti parke esančioje kavinėje. Taip pat buvo labai džiugu, kad parke veikia traukinukas, kuris nuo tam tikrų stotelių vežioja visus po parką. Mes taip pat labai džiaugėmės, kad turėjome tokią galimybę pasivažinėti pasakišku traukinuku.
 
Po visų kelionių mūsų grupė susiorganizavo gamtoje pikniką - labai smagiai susėdę aptarėme visus matytus vaizdus, pasidalinome kiekvienas savais įdomiais įspūdžiais. Taigi vykstant atgal į namus mūsų  kelionė neprailgo – visi, pilni labai smagių įspūdžių ir pakilios nuotaikos, džiaugėmės, kad ši vasaros diena tapo įsimintina ir įspūdinga.
 
Labai dėkojame už šią nuostabią pažintinę kelionę po Latvijos nuostabius kampelius Advokatų kontoros SORAINEN ir partneriai darbuotojams ir visiems prisidėjusiems savo indėliu. Smagu, kai žmonių gerumas paliečia ir kaimo vaikus.

Atgal

APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt