English    Lietuviškai 

Naujienos

Kalėdos šeimai 2015

Kalėdos šeimai 2015

2016-01-11

Šiais metais savo kasmetinę Kalėdinę akciją nusprendėme skirti šeimai. Juk nuo šeimos viskas prasideda: šeimoje mes užaugame, tarpstame ir iš šeimos mes išeiname pasiruošę pasitikti pasaulį. Tenka apgailestauti, kad Lietuvoje daug šeimų gyvena skurdžiai. Ypač kaimo vietovėse. Tad norėdami pradžiuginti ne tik vaikus, bet ir suaugusius, kūrėme Kalėdinį stebuklą visiems.

Kiekvienais metais Kalėdinę pasaką mums padeda kurti nuostabūs žmonės, atsiliepiantys į mūsų kvietimą. Jų dosnumo, atjautos, mokėjimo dalintis dėka stebuklai ir vyksta. Kaip ir kiekvienais metais mūsų pasiruošimo kambarys buvo pilnas dovanų. Tai įvairios dovanos vaikams, tėvams, buičiai reikalingi daiktai, rakandai, tekstilės gaminiai, žaislai.

Prasidėjo stebuklai nuo vienos nuostabios ponios Elenos. Ji šeimoms padovanojo įvairiausių dalykų: nuo žaislų, drabužių iki patalynės ir indų. Mašina buvo pilnutėlė. Išties buvo gera pradžia. O paskui dovanos pasipylė. Vos spėjome suktis. Juk viską reikėjo paimti, kas nesudėliota, sudėlioti, paskirstyti šeimoms, žinant jų poreikius ir, galiausiai, viską pristatyti. Ech, džiugu vežioti ir suteikti bent šiek tiek džiaugsmo, įžiebti viltį, jog stebuklų būna.

Iš visos širdies norime padėkoti Loretai, Dianai, Linai, Arūnui, Pašilaičių seniūnijai ir jos energingajai seniūnei, Jurgitai, Rimtautui, Liudmilai, Smiltėjai, Jolantai, Kristinai, Linai, Giedrei, Eimantui, Snieguolei, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos kolektyvui, Rasai ir Markui, Advokatų kontoros SORAINEN ir partneriai kolektyvui, Živilės šeimai,  ir visiems, visiems prisidėjusiems ir įžiebusiems Kalėdų viltį.
Dėkui paslaptingajam elfui, kuris padovanojo įvairios buitinės technikos. Nuoširdžiai dėkui tiems, kurie skyrė piniginę auką šiai akcijai. Jūsų dėka dviem šeimom buvo nupirktos dviaukštės lovos ir įvairūs namams reikalingi daiktai.

Šių nuostabių žmonių dėka galėjome pradžiuginti 17 šeimų, kuriose auga 63 vaikai. Tai sunkiai gyvenančios ir sunkiai besiverčiančios šeimos, šeimos, kuriose auga globojami vaikai, tai šeimos, kurioms galbūt gyvenime mažiau pasisekė, bet juk reikia tikėti, kad tik laikinai sėkmė nuo jų nusisuko. Galbūt vilties spindulėlis leis jiems greičiau pavyti sėkmę ir vėl patikėti, kad viskas gali būti gerai. Didžioji dalis mūsų pradžiugintų šeimų gyvena Širvintų rajone. Tačiau aplankėme ir Kėdainių rajone gyvenančią gausią šeimyną, ir Ukmergės rajone vienišą mamą. Kilometrų susukome daug, bet tikimės, kad vilties įžiebėme dar daugiau.
 

Atgal

APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt