English    Lietuviškai 

Naujienos

Barclays Technology Centre Lithuania (BTCL) paramos koncertas

Barclays Technology Centre Lithuania (BTCL) paramos koncertas

2014-03-28

Netikėtas skambutis…..Susitikimas labai vėjuotą ir šaltą žiemos dieną…..Šiltas ir malonus pokalbis su dviem jaunom damom…. Lūkeščiai, viltys, idėjos, planai…..
 

Iš viso to išsirutulioja nuostabus paramos koncertas, kurį BTCL skyrė labdaros ir paramos fondui “Vaikai stebuklais auga”. Savo ruožtu mes į koncertą pakvietėme Vileikiškių kaimo vaikų dienos centro “Lašelis” vaikus. Daug jaudulio, daug pastangų, daug noro ir vilčių vaikai įdėjo besiruošdami pasirodymui. Smalsu, nedrąsu ir baugoka koncertuoti sostinėje, gražioje ir jaukioje Pramogų banko salėje, dalyvaujant ne vienam šimtui žiūrovų.  Juolab ir koncertuoti vaikams tenka ne taip dažnai. Na, nebent savai bendruomenei, saviems. Tai savotiškas iššūkis, tačiau tuo pačiu labai didelis noras būti pastebėtu ir įvertintu.
 

Ilga ir tarytum nesibaigianti diena belaukiant koncerto vakaro. Dar ilgesnė kelionė į Vilnių. Repeticija, begalinis jaudulys, galvos svaigulys nuo aplinkos ir įspūdžių. Visi buvo sužavėti vaikų pasirodymu. Vaikai sulaukė daug daug plojimų. Šis vakaras jiems įstrigs ilgam ir prisiminus kels jaudulį bei pasididžiavimą.
 

Labdaros ir paramos fondo “Vaikai stebuklais auga” vardu noriu padėkoti visam BTCL kolektyvui. Tiems nuostabiems susirinkusiems žmonėms, kurie negailėjo plojimų ir ovacijų vaikams, kurie buvo dosnūs ir parėmė fondo siekius ugdyti bei lavinti vaikus, mažinant jų socialinę atskirtį.
 

Labai didelį, labai labai nuoširdų dėkui sakau žmonėms, kurie suorganizavo nuostabų koncertą, su tokiu nuostabiu tikslu.  Labai dėkui mūsų nuostabiajai, gerajai globėjai Kristinai Palaimaitei, kuri mus rado, mumis patikėjo ir tiek daug dėl mūsų padarė. Dėkui labai.

 
Širdis džiaugiasi, kai susitinki su žmonėmis gebančiais ir norinčiais kurti geresnę ir gražesnę ateitį. Nuotraukų galeriją rasite čia.

 
Su meile,
Neringa


Atgal

APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt