English    Lietuviškai 

Naujienos

Kalėdos šeimai 2015

2016-01-11

Kalėdos šeimai 2015 Šiais metais savo kasmetinę Kalėdinę akciją nusprendėme skirti šeimai. Juk nuo šeimos viskas prasideda: šeimoje mes užaugame, tarpstame ir iš šeimos mes išeiname pasiruošę pasitikti pasaulį.

Peržiūrėti »

Mažoji smuikininkė

2015-08-05

Mažoji smuikininkė Mūsų fondas, geraširdžių rėmėjų UAB „VAGON“ dėka, parėmė mažosios smuikininkės Mildos dalyvavimą konkursuose Italijoje. Pirmajame konkurse Milda užėmė I-ąją vietą, o antrajame - grand pri (pagal italų vertinimo sistemą, tai yra aukščiau už I-ąją vietą).

Peržiūrėti »

Kelionė į Latviją

2015-08-05

Kelionė į Latviją O viskas prasidėjo nuo 2015 metų Kaziuko mugės. Vileikiškių kaimo vaikai, padedant Labdaros ir paramos fondo „Vaikai stebuklais auga“ direktorei Neringai Kleniauskienei, prisigamino įvairiausių dirbinių Kaziuko mugei: kvepiančių žvakių, auskariukų, karoliukų vėrinių ir medelių, popierinių įvairiaspalvių gėlių, knygų skirtukų, tautinių vėliavyčių, muiliukų. Visus šiuos vaikų rankų darbo dirbinius galima buvo įsigyti Kaziuko mugės metu. Mat kaimo vaikai turėjo tikslą – kuo daugiau parduoti savo rankdarbių, kad vasarą galėtų išvykti į ekskursiją po Latviją.

Peržiūrėti »

2 procentai

2015-04-01

2 procentai Skirkite paramai 2proc. savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mūsų fondui. Jums tai nieko nekainuos, o Jūsų skirta parama gali padėti įgyvendinti vaikų svajones, ugdyti ir tobulinti jų gebėjimus, skatinti užsiimti tikslinga veikla ir siekti tikslų, padėti stokojančioms šeimoms.

Peržiūrėti »

Kaziuko šurmulyje

2015-03-10

Kaziuko šurmulyje Kelis savaitgalius ruošėmės, pynėme, vėrėme, dažėme, lipdėme, karpėme, virėme, kepėme. Kartu su fondo savanoriais intensyviai ruošėmės artėjančiai Kaziuko mugei. Pridarėme daug ir nuostabių darbų. Dirbo ne tik vaikai ir jaunimas savanoriai, bet ir jų mamos. Smagu ir miela širdžiai, kai linksmai ir džiugiai plušama vardan vieno tikslo.

Peržiūrėti »

Obuolio draugai

2014-10-08

Obuolio draugai Vis ieškau, vis nerimstu... Dirbdama labdaros ir paramos fonde „Vaikai stebuklais auga“ ir pradėjusi bendradarbiauti su Vileikiškių kaimo bendruomenės vaikų dienos centru „Lašelis“, stebėdama vaikus, vis norėjau daugiau, labiau, glaudžiau, betarpiškiau prisidėti prie vaikų ugdymo ir lavėjimo.

Peržiūrėti »

Išsvajotas kelias prie jūros

2014-09-22

Išsvajotas kelias prie jūros Viskas prasidėjo 2009 metais nuo svajonės... Pamatyti jūrą, kopas, smėlį, pajusti vėją ir šaltą, sūrios jūros prisilietimą. O svajonės visada pildosi, jeigu tik nenustojama tikėti ir norėti iš visos visos širdies. Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ svajonė išsipildė! Ji brendo, augo, kaupėsi ir vaikų dienos centro vadovės Andželikos Bagočiūnienės iniciatyvumo, energijos ir nenuilstančio ryžto dėka, išsipildė po penkerių metų. Laimėjus Sveikatos apsaugos ministerijos projektą ir gavus finansavimą transportui bei apgyvendinimui – svajonę , nukeliauti prie jūros jau buvo galima užuosti.

Peržiūrėti »

Temperos paslaptys

2014-07-05

Temperos paslaptys Vasara - labai nuostabus ir puikus metas ko nors mokytis. Barclays Technology Centre Lithuania (BTCL) dėka mes galime vasrą leisti smagiai ir įspūdingai. Šios kompanijos dėka Vileikiškių kaimo dienos centro "Lašelis" vaikai vasaros metu gali ir galės mokytis įvairių kūrybinių darbelių.

Peržiūrėti »

Vaikų gynimo diena Trakuose

2014-06-30

Vaikų gynimo diena Trakuose Vaikai – mūsų gyvenimo spinduliai, mūsų gyvenimo kelio šviesa. Vaikai suteikia prasmę mūsų kasdienybei, dovanoja sparnus siekiant tikslų, kuriant, augant kartu su jais. Taip norisi duoti jiems visa kas geriausia, bent kruopelę viso nuostabaus pasaulio. Ypač norisi dalintis su vaikais, kurių gyvenimuose trūksta šviesos ir spalvų.

Peržiūrėti »

Stovykla „Penkios pojūčių dienos“

2014-06-30

Stovykla „Penkios pojūčių dienos“ Prasidėjo vasara. Tuo pačiu ir vaikų vasaros atostogos. Taip norisi praleisti vasarą turiningai ir smagiai, kad išliktų kuo daugiau smagių ir gražių prisiminimų. Tačiau ne kiekviena šeima išgali aprūpinti vaikus turiningomis ir įspūdingomis vasaros atostogomis. Kaimo vaikų situacija dar sudėtingesnė, ir socialinė atskirtis čia jaučiama dar labiau.

Peržiūrėti »

Pirmasis žingsnis tarptautiniame jaunimo projekte

2014-05-23

Pirmasis žingsnis tarptautiniame jaunimo projekte Lietuvos jaunimo atstovai sugrįžo... Jau ir šv. Velykas atšventė, ir pavasarines šalnas pragyveno. O kelionė į Barseloną liko kažkur toli. Bet įsirėžė giliai į atmintį kiekvienam dalyviui ir ilgai liks prisiminimuose. Nauja patirtis, ryškūs ir nepakartojami įspūdžiai, nauji draugai – džiugina kiekvieno širdį ir šiandien.

Peržiūrėti »

Misija „Stalas“ II

2014-04-02

Misija „Stalas“ II Kad Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ vaikai turėtų galimybę ne tik papietauti centre, bet ir galėtų patys mokytis gaminti, turėjome surasti daugiau socialiai atsakingų įmonių, galinčių padovanoti nerūdijančio plieno stalų.

Peržiūrėti »

Vileikiškių kaimo vaikų dienos centrui „Lašelis“ ketveri !!!

2014-03-31

Vileikiškių kaimo vaikų dienos centrui „Lašelis“ ketveri !!! Šių metų kovo 29 dieną Vileikiškių kaime vyko graži šventė - tokią gražią, saulėtą, bet šaltą pavasario dieną. Vileikiškių vaikų dienos centras "Lašelis" šventė savo ketvirtąjį gimtadienį! Šventę aplankė žalia ir draugiška Šreko ir Fionos šeimyna, žinoma - su draugo Asilo kompanija.

Peržiūrėti »

Barclays Technology Centre Lithuania (BTCL) paramos koncertas

2014-03-28

Barclays Technology Centre Lithuania (BTCL) paramos koncertas Netikėtas skambutis…..Susitikimas labai vėjuotą ir šaltą žiemos dieną…..Šiltas ir malonus pokalbis su dviem jaunom damom…. Lūkeščiai, viltys, idėjos, planai…..

Peržiūrėti »

Misija „Stalas“

2014-03-05

Misija „Stalas“ Atsiliepdami į Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ prašymą pradėjome ieškoti virtuvinio nerūdijančio plieno darbinio stalo į centro virtuvėlę.

Peržiūrėti »

Gera mokytis

2014-01-20

Gera mokytis 2013 metų pabaigoje pradėjome bendradarbiauti su UAB „VAGON“. Jų paskatinti ir paremti pradėjome įgyvendinti naują projektą „Gera mokytis“.

Peržiūrėti »

Metai prasideda su šokio teatru

2014-01-08

Metai prasideda su šokio teatru 2014 sausio 8 d. rytą į Musninkų gimnaziją atskubėjo nuostabus, žaismingas, spalvotas šokio teatras „DANSEMA“. Jis atvežė vaikams žavingą šokio spektaklį „MOZAIKA“.

Peržiūrėti »

Kalėdinis palinkėjimas

2013-12-23

Kalėdinis palinkėjimas Žeimos šarmoj sustokim pagalvoti
Kas nuveikta, ko siekta,
Kaip gyventa...O kaip surasti tą gražiausią žodį
Artėjančiai žmogaus ir žemės šventei.
(M. Martinaitis)

Peržiūrėti »

Kalėdos vaikams

Kalėdos vaikams „Tai nuo tavęs čia taip šviesu,
Nuo žodžio, šitaip pasakyto.
Nuo pagalvojimo balsu:
turbūt ne dėl savęs esu –
Esu turbūt dėl ko nors kito.“. 
Poetas Justinas Marcinkevičius

Peržiūrėti »

APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt