English    Lietuviškai 

Atsiliepimai

Norėjome padėkoti Jums ir tiems, kurie skyrė savo pinigėlius paremti mūsų dukros dalyvavimą dviejuose konkursuose Italijoje. Už pinigėlių yra konkretūs žmonės ir labai norėčiau, kad asmeniškai perduotumėte jiems mūsų nuoširdžią padėką. Tegul Dievas atlygina jums šimteriopai, o aš neabejoju, kad taip ir bus :)
 
Lina Šalučkienė

 
<<<<<<<<>>>>>>>>
 "Kai sužinome apie paramos fondą su skambiu pavadinimu, mes kreipiamės į jį pagalbos arba paramos ir dažniausiai nusiviliame, nes suprantame, kad fondo veikla tėra skambus jo pavadinimas. Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga" šimtu procentų pateisina savo pavadinimą ir nenuilstamai dovanoja kaimo vaikams stebuklus. Ačiū visiems geros valios žmonėms, kurie dirba šio fondo vardu ir rėmėjams už išpildytas vaikų svajones, už labdarą ir pagalbą.
 
Vileikiškių vaikų dienos centro vadovė Andželika 

 
 
<<<<<<<<>>>>>>>>

Pasieniečių mokyklos kolektyvas dėkojo už galimybę pradžiuginti vaikus. Skaitykite čia.
 
<<<<<<<<>>>>>>>>
 
Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga" man padeda siekti užsibrėžto gyvenimo tikslo – bakalauro studijų diplomo. Be rėmimo, kažin, ar būtų įmanoma baigti mokslus, kurių kaina Lietuvoje - beprotiškai didelė. Esu labai dėkingas žmonėms, kurie kuruoja, remia ir, apskritai, prisideda prie šio fondo veiklos. Džiugu, jog Lietuvoje egzistuoja toks labdaros ir paramos fondas. Tikiuosi, jog jis egzistuos kuo ilgiau ir padės siekti ne tik mano, bet ir kitų sunkiau gyvenančių jaunuolių siekius.
                                                                   Artūras N.


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt