English    Lietuviškai 

2017 metų ataskaita

2017 metų veiklos ataskaita
 
2017 metais mūsų Vilniaus dizaino kolegijos studentė, džiuginusi mus savo mokslo rezultatais, baigė studijas (480,00 eurų).

Šiais metais tęsiame draugystę su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“. Jų  dėka mes galėjome aplankyti savo globojamas šeimas vežini ne tik maisto produktų paketais, bet ir higienos reikmenimis ar maisteliu mažyliams. „Maisto banko“ dėka sotesnė buvo ne viena šeima.

Dar 2015 metais rėmėme mažosios smuikininkės Mildos gastroles Italijoje. Šiais metais šiai talentingai ir jau paaugusiai mergaitei reikėjo naujo smuikelio. Tad palaikydami jos talentą ir troškimą muzikuoti, Mildos smuikeliui skyrėme 200,00 eurų.

Dar ir šiais metais mūsų draugo UAB „Saulės energijos kodas“ dėka galime  įgyvendinti vaikų svajones. Kaip ir pernai šokio teatras „Dansema“ pakvietė vaikus į spektaklį. Šį kartą važiavo mažesnieji Tulpiakiemio vaikų dienos centro vaikai. Atvažiavę pasižiūrėjo ne tik spektaklį, bet pasivaikštinėjo ir susipažino su Vilniumi (kelionės išlaidos – 180,00 eurų).

Bendradarbiaujame su Tulpiakiemio vaikų dienos centru, remiame Širvintų rajono, Prienų rajono, Kėdainių rajono stokojančias šeimas.

Širvintų rajone gyvenančiai daugiavaikės šeimos mergaitei padovanojome tapybai reikalingų priemonių, kad galėtų sėkmingai studijuoti Dailės akademijoje (~ 120,00 eurų).

UAB „Saulės energijos kodas“ dėka dviem nuostabioms, mažosioms gimnastėms galėjome išpildyti svajonę – nukeliauti į gimnastikos stovyklą Latvijoje (~ 540,00 eurų). O 25 Tulpiakiemio vaikų dienos centro vaikai galėjo nukeliauti ir pamatyti jūrą.

Širvintų rajone gyvenančioms mūsų globojamoms vienišoms mamoms padėjome į mokslus išleisti vaikus. Parūpinome pratybų, sąsiuvinių ir kitų mokyklinių prekių reikalingų mokinukui (~ 200,00 eurų).

Gausybę galybę daiktų, drabužių, žaislų, avalynės suaukojo mūsų nuostabieji žmonės. Visa tai nukeliavo į Tulpiakiemio vaikų dienos centrą, gausioms mūsų globojamoms šeimoms.

Šiais metais kalėdinėmis dovanėlėmis nudžiuginome Gelvonų gimnazijos mažiausius (~ 100,00 eurų).

Visai besibaigiant metams sulaukėme dovanos. UAB „Trinelitas“ paaukojo mūsų fondui 3.000,00 eurų. Tad ir toliau galėsime daryti gerus darbus.

Šių metų gyventojų pajamų mokesčio 2 procentų parama sudarė 398,61 eurų.


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt