English    Lietuviškai 

2016 metų ataskaita

 2016 metų veiklos ataskaita
 
2016 metais ir toliau rėmėme Vilniaus dizaino kolegijos studentę, kuri mus džiugina savo mokslo rezultatais (~1.500 eurų).

Šiais metais pradėjome bendradarbiauti su labdaros ir paramos fondu „Maisto bankas“ ir su Asociacija „Gyvoji planeta“. „Maisto banko“ dėka mes vis galėjome aplankyti savo globojamas šeimas vežini ne tik maisto produktų paketais, bet ir higienos reikmenimis ar maisteliu mažyliams. „Maisto banko“ dėka sotesnė buvo ne viena šeima.

Mūsų draugas UAB „Saulės energijos kodas“ padeda įgyvendinti vaikų svajones. O tų svajonių, juk be galo daug... Bet mes po truputį, po truputį ir vieną kitą vaiką pradžiuginsime, padarysime jo kasdienybę šviesesne. Mūsų draugų dėka mes galėjome Širvintų rajono stokojančių šeimų vaikus nuvežti į spektaklį, kurį padovanojo šokio teatras „Dansema“.

Bendradarbiaujame su Tulpiakiemio vaikų dienos centru, remiame Širvintų rajono, Prienų rajono, Kėdainių raj. stokojančias šeimas.

Kėdainių rajono daugiavaikei mamai namų remontui buvo paaukota 310 eurų. UAB „Jovesa“ padovanojo šviestuvus.

Širvintų rajone gyvenančiai vienišai mamai, gerų žmonių dėka galėjome nupirkti sauskelnių ir mišinukų jos mažyliui (~100 eurų).

Asociacijos „Gyvoji planeta„ nariai paaukojo daug drabužių. Rugsėjo pirmai padovanojo kanceliarinių reikmenų.

UAB „Saulės energijos kodas“ dėka vaikus iš Tulpiakiemio vaikų dienos centro galėjome nuvežti į vandens parką, Žaislų muziejų ir pavaišinti picomis (~300 eurų).

Dar vieni draugai - „Krizinio nėštumo centras“. Jie vis pagelbėja, kai reikia pagalbos mūsų šeimose augantiems patiems mažiausiems. Jų dovanotomis sauskelnėmis galėjome pagelbėti šeimoms auginančioms mažylius.

Surengta Kalėdinė akcija ir pradžiuginta apie 100 vaikų.

Tulpiakiemio vaikų dienos centro vaikams pravesta edukacinė pamoka apie muilo gamybą, kurią finansavo UAB „Saulės energijos kodas“ (~100 eurų).

Paremta gabaus muzikuojančio vaiko kelionė į pianistų konkursą Kosta Rikoje (250 eurų).
UAB Toro Group paaukojo 250 eurų vaikų Kalėdoms.

Šiais metais gyventojų pajamų mokesčio 2 procentų parama sudarė 1.718,96 eurų


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt