English    Lietuviškai 

2015 metų ataskaita

LABDAROS IR PARAMOS FONDO "VAIKAI STEBUKLAIS AUGA"
2015 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

 
 
2015 metais ir toliau rėmėme Vilniaus dizaino kolegijos studentę, kuri mus džiugina savo mokslo rezultatais (~1.500 eur).

Širvintų rajono Vileikiškių kaimo vaikams suteikėme galimybę lankyti šokių pamokas (~500 eur).

Širvintų pradinės mokyklos vienai klasei suteikėme galimybę apsilankyti Valdovų rūmų menėse ir sudalyvauti edukacinėje pamokoje, susipažįstant su senoviniais instrumentais bei pravedėme muilo gamybos pamokėlę (~ 100 eur).

Kartu su nedideliu būriu savanorių ruošėmės Kaziuko mugei. Gaminome įvairius rankdarbius, juos pardavinėjome. Už mugėje uždirbtus pinigus (398 eur, išskaičiuota priemonės reikalingos rankdarbių gaminimui) bei prisidėjus fondui visi savanoriai ir kelios sunkiai gyvenančios šeimos važiavo į Latviją aplankyti Rundalės pilį bei Tervetės gamtos parką (203,07 eur).

Parėmėme Širvintų rajono globėjų draugijos kasmetinį renginį skirtą šv. Juozapo‑globėjo dienai (66 eur).
Vileikiškių kaimo vaikams suorganizavome pažintinį susitikimą su ornitologu bei gamtos fotografu Mariumi Čepuliu.

Kartu su šeimos pagalbos centru „Lašelis“ lankėme sunkiai gyvenančias šeimas Širvintų rajone ir teikėme jiems Velykines dovanas.

Parėmėme Balsių bendruomenės Velykinę šventę.

Dalyvavome konferencijoje apie maisto švaistymą ir iš to kylančias problemas.

Vaikų gynimo dieną, norėdami nudžiuginti kaimo vaikus, kartu su Šeimos pagalbos centru „Lašelis“ vaišinome juos tortu ir dalinome dovanėles.

Šeimos pagalbos centrui „Lašelis“ padėjome išvežioti pilną mašiną jogurtų skurdžiai gyvenančioms šeimoms Širvintų rajone.

Daugiavaikėms mamoms parūpinome ir pristatėme žmonių dovanotus šaldytuvus ir skalbimo mašinas.
Parėmėme talentingos mažos smuikininkės Mildos gastroles Italijoje (350 eur).

Kartu su Širvintų rajono jaunimu organizavome žygį pėsčiomis Čiobiškio keltas‑Beištrakiai (Kaišiadorių raj.). Nuėjome 35 kilometrus.

Parėmėme sergančio vaikelio Maksymiliano gydymą (140 eurų).

Parėmėme talentingos jaunos aktorės Virginijos studijas JAV (300 eur).

Parėmėm vienišą daugiavaikę mamą, nupirkdami jos vaikams pratybų sąsiuvinius (52,92 eur).

Kaip partneriai ir rėmėjai dalyvavome Šeimos pagalbos centro „Lašelis“ rengiamame projekte „Socialinės pagalbos teikimas Širvintų rajono šeimoms“ (200 eur).

Parėmėme Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos viktoriną (57,07 eur).

Parėmėm sergančio berniuko Tajaus šeimą, padėdami jiems įsigyti stogo šiltinimui reikalingas medžiagas (646,67 eurai). Tajaus šeimai buvo surinkta 160 eurų. Visi jie buvo skirti priemonėms stogo šiltinimui.

Kalėdinės akcijos metu buvo suaukota 311 eurų. Už juos buvo nupirktos dviaukštės lovos šeimoms ir reikalinga buitinė technika.

Visus metus žmonės mums aukojo įvairius daiktus: drabužius vaikams ir suaugusiems, žaislus ir buičiai reikalingas priemones bei daiktus, kurie buvo išdalinti Širvintų rajono stokojančioms šeimoms, Kėdainių rajono vienai šeimai, Prienų rajono šeimai, Ukmergės rajono šeimai.

Iš dviejų procentų šiais metais gavome 1.355,40 eurų.
 

APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt