English    Lietuviškai 

2014 metų ataskaita

LABDAROS IR PARAMOS FONDO "VAIKAI STEBUKLAIS AUGA"

2014 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

 
 
 
2014 metus pradėjome su nuostabiu šokio teatro „Dansema“ spektakliu (300 lt), kuris buvo skirtas Širvintų rajono, Musninkų seniūnijos mažiausiems.
 
Mūsų Klaipėdos universiteto studentas Artūras puikiai baigė studijas (2600 lt). Ir nuo 2014 metų rudens mes turimę naują, perspektyvią ir gabią merginą Ingridą, kuri pasiryžo studijuoti interjero dizainą (3350 lt). Parėmėm energingą ir perspektyvią, atsidavusią savo darbui moterį Andželiką, siekiančia tobulėti, kad galėtų toliau padėti stokojantiems (1950 lt)
 
Ankstyvą 2014 metų pavasarį kartu su vaikų dienos centru „Lašelis“ dalyvavome paramos koncerte, kurį surengė BTCL. Parama (10674,15 Lt) buvo skirta vaikų dienos centro vaikų ugdomajai ir lavinamajai veiklai. Vaikai mokėsi šokti, tapyti ant drobės, mokėsi gaminti žvakes bei muilus, pažinti pasaulį per kino kultūrą, pramogavo vandens parke, darė įvairius kūrybinius darbelius, dalyvavo programoje „Obuolio draugai“.
 
Sulaukėme paramos ir iš užsienio. Mūsų fondą parėme Stutgarto universitetas (2071,68 lt). Jų dėka, vaikai iš sunkiai gyvenančių šeimų galėjo pabuvoti vasaros stovykloje ir mokytis pažinti savo jausmus bei emocijas. Galėjome paremti savanorių mokymus. Skatinti vaikų dienos centro vaikų užimtumą prisidedant prie dviračių žygio organizavimo.
 
2014 metais žengėme pirmąjį žingsnį tarptautiniuose projektuose ir sudalyvavome su Vileikiškių kaimo jaunimu „Urbanis“ projekte Barselonoje ( ~ 1000 lt.)
 
Sėkmingai vykdėme projektą „Gera mokytis“ ir parėmėm 4 gabius ir talentingus vaikus (9389,2 lt)
 
Kartu su Vileikiškių vaikų dienos centru dalyvavome projekte „Sveikas vaikas – sveikos šeima ir visuomenė“ (356 lt)
 
Vileikiškių vaikų dienos centrui „Lašelis“ parūpinome metalinių stalų, kad jie toliau galėtų vykdyti savo veiklą ir atitiktų įvairius higienos bei sveikatos reikalavimus. Padėjome įsigyti krūmapjovę (700 lt). Padovanojome rašomųjų stalų, veidrodžių į sporto salę, padėjome kamštine danga išklijuoti centro sieną ant kurios bus galima kabinti vaikų darbelius. Surengėme nedidelę vaikų darbų parodėlę rėmėjų buveinėje, padovanojome vaikams knygų.
 
2014 metų vasarą važiavo kaimo vaikai prie jūros. Rėmėjų dėka, didelė 37 žmonių kompanija lankėsi Žemaitės muziejuje, Delfinariume, plaukė į Kuršių neriją, lankėsi A. Boso zoologijos muziejuje (3000 lt)
 
Parėmėm ir padėjome 7 šeimom padovanodami įvairių daiktų reikalingų buičiai, drabužių, avalynės ir žaislų vaikams.
 
2014 metus vainikavo Kalėdinė akcija, kurios metu buvo nupirktos (3000 lt) įvairios dovanos vaikams. Galime pasidžiaugti, kad šiais metais prisidėję prie akcijos buvo išties dosnūs ir nudžiugino daug vaikų nuostabiomis dovanomis. Kalėdos aplankė beveik 100 vaikų ir 7 stokojančias šeimas.
 
Iš 2 procentų šiais metais gavome 6955,97 lt.


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt