English    Lietuviškai 

2013 metų veiklos ataskaita


LABDAROS IR PARAMOS FONDO "VAIKAI STEBUKLAIS AUGA"
2013 METŲ VEIKLOS ATASKAITA

Šiais metais ir toliau mes rėmėme Klaipėdos universiteto studentą Artūrą. Per 2013 metus už jo studijas buvo sumokėta 4.680,00 lt. Vaikinas labai stengiasi mokytis ir kiekvieną semestrą jis mus džiugina geru mokslų vidurkiu.

 2013 metų pavasarį Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ gimtadienio proga vaikams padovanojome išvyką į Keistuolių teatro spektaklį „Juozapas ir jo svajonių apsiaustas“ (420,00 lt). Į spektaklį keliavo 25 vaikai. Tą pačią dieną Uno nuotykių parkas padovanojo pramogas vaikams.
 
Išpildėme vieno berniuko svajonę ir padovanojome šviečiančius riedučius.
Buvome pakviesti pokalbiui į Žinių radijo laidą „Kartu mes galime“.

Rėmėme Vileikiškių vaikų dienos centro „Lašelis“ sporto turnyrą (320,12 lt): įvairias dovanas padovanojo SORAINEN kolektyvas (150,00 lt), o didžiausia šventės atrakcija buvo tai, kad šventę aplankė imtynių olimpinis čempionas Aleksandras Kazakevičius.

Vileikiškių vaikų dienos centrui „Lašelis“ padovanojome įvairių virtuvės reikmenų (501,30 lt), kad jie toliau galėtų vykdyti savo veiklą ir atitiktų įvairius higienos bei sveikatos reikalavimus.
 Artėjant 5 metų mūsų fondo sukakčiai buvo sukurta nauja fondo internetinė svetainė (847,00 lt), kurios dėka mes galėsime toliau ir atnaujintu būdu skelbti apie savo darbus ir įgyvendintas idėjas.
 
2013 metus vainikavo Kalėdinė akcija. Jos metu kalėdinės dovanėlės buvo išdalintos daugiau nei 110 vaikų (apie 2.500,00 lt). Kalėdinės nuotaikos sklaida ir dalinimasis gerumu bei šiluma prasidėjo Pasieniečių rengimo mokykloje, kur kursantai suorganizavo nuostabų koncertą vaikams ir buvome įpareigoti nuvežti kalną dovanų Vileikiškių vaikų dienos centro „LAŠELIS“ vaikams. Prie šios Kalėdinės akcijos prisidėjo ir Vilniaus lopšelis darželis „Ozas“ - jo bendruomenė primezgė vaikams kojinyčių, kepurių, megztukų, šalikų, kurie buvo išdalinti Širvintų rajono kaimo vietovių vaikams. Taip pat akcijai labai padėjo nemažai geros valios žmonių, kurie savo iniciatyva ir lėšomis nupirko įvairaus amžiaus vaikams dovanėles.
 
2013 metais pradėjome naują projektą „Gera mokytis“ bendradarbiaudami su UAB „Vagon“. Ir pirmasis mūsų pasididžiavimas - astronomija ir fizika besidomintis, tarptautinėse olimpiadose medalius laimintis Karolis. Už jo pasiekimus ir žinių troškimą, kad jos būtų dar lengviau pasiekiamos, ir būtų galimybė tobulėti, padovanojome jam kompiuterį (apie 3.000,00 lt).

Iš 2 procentų šiais metais gavome 6.336,13 lt.


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt