English    Lietuviškai 

2012 metų veiklos ataskaita

LABDAROS IR PARAMOS FONDO "VAIKAI STEBUKLAIS AUGA"
2012 METŲ VEIKLOS ATASKAITA
 
Apie fondą
Mūsų fondas jau gyvuoja 4 metus ir mūsų siekis, skatinti visuomenės narius altruizmui ir filantropijai teikiant labdarą ir paramą vaikams, neišblėso. Siekiame skatinti pozityvų mastymą kiekvieno žmogaus gyvenime. Vienyti visuomenę kuriant geresnę aplinką ir padėti vaikams atrasti savo pašaukimą, kūrybiškumą ir būti sėkmingais.

Knyga – atradimų, fantazijų ir tobulėjimo pasaulis”
Šis projektas mums buvo ypatingai sėkmingas. UAB „Šviesa“ parėmė mūsų projektą ir padovanojo knygų, kurių vertė 9694,9 litų. Esame be galo dėkingi UAB „Šviesa“ už jų dosnumą ir geranoriškumą.
Savo ruožtu mes knygas padovanojome įvairioms vaikų ugdymo įstaigoms, t.y. vaikų dienos centrui „Grijos vaikai“ (vertė 1150 litų), Vileikiškių kaimo bendruomenės vaikų dienos centrui (vertė 1700 litų), lopšeliui – darželiui „Ozas“ įkūrusiam darželio bibliotekėlę, kuria naudosis ir vaikai, ir pedagogai (vertė 1100 litų), padovanojome knygų vaikams iš sunkiai besiverčiančių šeimų ( vertė 600 litų)
Geri žmonės padovanoja įvairių žurnalų (vertė 200 litų)
Knygų projektas ir toliau bus sėkmingai vykdomas. Dovanosime vaikams – atradimų, fantazijų ir tobulėjimo pasaulio dalelytę.

Vileikiškių kaimo bendruomenė.
Šiais metais glaudžiai bendradarbiavome su Vileikiškių kaimo bendruomenės vaikų dienos centru. Padovanojome jiems įvairiausių rūbų (vertė 500litų), kuriuos savo ruožtu mums padovanojo įvairūs geri žmonės. Parėmėme Kalėdinę šventę vaikams (vertė 300 litų). Besibaigiant metams, siekdami glaudesnio bendravimo ir tarpusavio pagalbos, pasirašėme bendradarbiavimo sutartį.

Vaikų dienos centras „Grijos vaikai“
Šiais metais susidraugavome ir su šiuo vaikų dienos centru. Kaip buvo minėta, padovanojome jiems knygų. Taip pat padėjome pasigražinti jiems savo aplinką, t.y. nusidažyti visą teritorijos tvorą. Esame dėkingi UAB Tikkurila, kuri padovanojo dažų tvorai nudažyti (vertė 1014 litų).

Klaipėdos universiteto studentas Artūras
Džiaugiamės ir didžiuojamės galėdami paremti Klaipėdos universiteto studentą, besimokantį politikos mokslus. Jo mama viena augina tris sūnus ir labai trokšta, kad jie užaugtų dori, protingi ir darbštūs žmonės. Mokslas universitete kainuoja 2600 litų. Pritaikius įvairias lengvatas šiai šeimai, Artūro mokymasis kainuoja 2080 litų į pusmetį.

Pradėjus remti šį studentą, buvo pateikta ypatinga sąlygą – jo vidurkis turi kilti ir jis turi gerai mokytis. Ir šis vaikinas mūsų nenuvylė. Jo mokymosi vidurkis dabar siekia 8 balus (iš buvusių 6).
Globodami Artūra, tuo pačiu ir globojame jo šeimą.

Esame labai dėkingi:
 
p. Laurynui Ramuckiui už padovanotą dviratį;
asmeniui panorusiam likti nežinomam už padovanotą kompiuterį;
UAB „IDG auditoriai“ paaukojusiems 500 litų;
p. Jalitai Podznojevai paaukojusiai 50 litų;
visiems geriems žmonėms, kurie padovanojo rūbų stokojantiems;
Advokatų kontoros Sorainen kolektyvui.
 
Paskirti 2 procentai nuo sumokėto GPM mokesčio
Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

Nuostabių žmonių geranoriškumo dėka 2012 metais fondui pervesti 7842,42 Lt.


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt