English    Lietuviškai 

2011 metų veiklos ataskaita

 
LABDAROS IR PARAMOS FONDO "VAIKAI STEBUKLAIS AUGA"
2011 METŲ VEIKLOS ATASKAITA
 
 
Apie fondą 
2009 metų kovo mėnesį įsteigtas fondas siekia skatinti visuomenės narius altruizmui ir filantropijai teikiant labdarą ir paramą vaikams. Skatinti pozityvų mastymą kiekvieno žmogaus gyvenime. Vienyti visuomenę kuriant geresnę aplinką ir siekiant padėti vaikams atrasti savo pašaukimą ir būti sėkmingais. Tai buvo keturių žmonių mintis, idėja ir noras padėti stokojančiam, rasti galimybių ir būdų, kaip praskaidrinti labiausiai pažeidžiamų visuomenės narių - vaikų, kurių likimas ir šiaip nelepina - , kasdienybę.
 
Šiuo metu mūsų fonde jau yra daugiau žmonių, kurie padeda įgyvendinti mažus stebuklus. Nuveiktus darbus galima peržvelgti mūsų metinėse ataskaitose http://www.lpfondas.lt/.

Kiekvienais metais organizuojame projektą "Knyga - atradimų, fantazijų ir tobulėjimo pasaulis".
Leidykla „Nieko rimto“ padovanojo knygelių ir savo leidyklos darbelių (vertė apie 400 litų). Flinto leidykla padovanojo žurnalų (vertė apie 50 litų). Knygelės ir žurnalai buvo paskirstyti ir padovanoti Beižionių vaikų globos namams, Vilniaus miesto savivaldybės lopšeliui darželiui “Ozas” ir Vievio sanatorinei mokyklai.Tad knygų projektas ir toliau sėkmingai vykdomas.
 
Artėjant žiemai kasmet organizuojame pirštinių, kepurių ir šalikų rinkimo akciją.
 
Šiuo metu, pats didžiausias mūsų projektas - Klaipėdos universiteto studento rėmimas. Jo šeimai sunku sudurti galą su galu, o vaikinas labai nori mokytis. Galime pasidžiaugti, kad jis stengiasi, ir jo vidurkis, pradėjus mums remti, pagerėjo. Jis stengiasi. O mes tikime juo :) (jo paramai išleista apie 3500 litų).

Jau porą metų mes vis padedame Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacijos ir mokymo centrui po truputį remontuotis patalpas (paremta remontui reikalingomis priemonėmis iš I. Kriščiūno firmos „IGIS“ ir Tikkurilos, vertė apie 1000 litų).

Mūsų nuolatiniai globotiniai yra - Vievio sanatorinė mokykla ir Vileikiškių vaikų dienos centras.
 
Vievio sanatorinė mokykla
Šiais metais šios mokyklos pradinukams suorganizavome išvyką į „Jaunimo teatrą“. Šis teatras padovanojo vaikučiams kvietimus į spektaklį „Ronja plėšiko duktė“. Fondas apmokėjo kelionę (vertė apie 700 Lt). Mokyklai padovanota knygų už maždaug 230 litų.
 
Vileikiškių ir Bagaslaviškio vaikų dienos centrų išvyka į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą ir Lietuvos Respublikos Seimą 2011 metų vasaros pradžioje fondas organizavo vaikų dienos centrų išvyką į Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą ir Lietuvos Respublikos Seimą.Vileikiškių vaikų dienos centro sąraše yra 20 vaikų iš socialinės rizikos šeimų, bet lankančių vaikųyra 30. Jų amžius nuo 4 iki 17 metų. Dauguma 10-12 metų vaikai. Bagaslaviškio vaikų dienos centrą lanko 30 vaikų iš socialinės rizikos, nepilnų, socialiai remtinų šeimų nuo 4 iki 16 metų amžiaus. Centras yra įsikūręs mokyklos buvusio bendrabučio patalpose. Dienos centrą lanko Bagaslaviškio miestelio ir aplinkinių kaimų (Sedūnų, Šiaulių, Viesų) vaikai. Pažymėtina, kad vaikų kelionės transporto išlaidas finansavo Irena Džiutaitė ir Algirdas Sysas. Iš pradžių vaikai aplankė Lietuvos jaunųjų gamtininkų centrą žavingam Vilniaus kampelyje Pavilnyje.Seimo nario Algirdo Syso kvietimu dienos centrų vaikai apsilankė Lietuvos Respublikos Seime. Vaikams buvo organizuota pažintinė ekskursija po Seimą. Jie apžiūrėjo įvairias Seimo sales, pasivaikščiojo Seimo koridoriais.

Beižionių vaikų globos namams buvo padovanota knygų, drabužių, žaislų, dėlionių, konstruktorių (vertė apie 110 litų).

Esame labai dėkingi įmonėms ir žmonėms, kurie įvairiais būdais parėmė mūsų fondo vykdomus projektus:
  1. Geri žmonės paaukojo rūbelių ir daiktų, kuriuos padalinome ir paskirstėme tiems, kuriems labiausiai jų reikia.
  2. Remiantis internetinio puslapio pagalbadaiktais.lt duomenimis, kasmet surandame ir padedame šeimoms drabužėliais ir daiktais.
  3. Dėkojame įmonėms, kurios padeda remonto ir dažymo priemonėmis.
 

Paskirti 2 procentai nuo sumokėto GPM mokesčio
Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus. Jūsų geranoriškumo dėka 2011 metais fondui pervesti 420 litų (2011 metais tesiekė tokią 2 procentų paramą, nes buvo nesusipratimų ir nesusikalbėjimų dėl popierinės ir elektroninės formų).
 


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt