English    Lietuviškai 

2010 metų veiklos ataskaita

LABDAROS IR PARAMOS FONDO "VAIKAI STEBUKLAIS AUGA"
2010 METŲ VEIKLOS ATASKAITA
 
Apie fondą
2009 metais įsteigtas fondas siekia skatinti visuomenės narius altruizmui ir filantropijai teikiant labdarą ir paramą vaikams. Skatinti pozityvų mastymą kiekvieno žmogaus gyvenime. Vienyti visuomenę kuriant geresnę aplinką ir siekiant padėti vaikams atrasti savo pašaukimą ir būti sėkmingais.

Knyga – atradimų, fantazijų ir tobulėjimo pasaulis”
Šiais metais gavome labdaros iš UAB „Presvika“. Ši leidykla padovanojo knygų ir užduočių knygelių vaikams.

Leidykla „Margi raštai“ jau antrą sykį šiam mūsų fondo projektui dovanoja knygų.

Geri žmonės padovanoja įvairių žurnalų.

Šių leidyklų ir gerų žmonių dėka Plungės ir Švenčionėlių vaikų globos namams buvo išsiųsta įvairių knygų ir žurnalų (vertė 200 Lt).

Tad knygų projektas ir toliau sėkmingai vykdomas.

Vievio sanatorinė mokykla

Šiais metais šios mokyklos pradinukams suorganizavome išvyką į „Jaunimo teatrą“. Šis teatras padovanojo vaikučiams kvietimus į spektaklį.

Taip pat su mokyklos vaikučiais smagiai praleidome laiką suorganizuotoje išvykoje į „Lokės pėdą“. Pramogų parkas padovanojo pramogas mokyklos vaikams, o mūsų fondas apmokėjo kelionę (vertė 500 Lt).

Esame labai dėkingi įmonėms ir žmonėms, kurie įvairiais būdais parėmė mūsų fondo vykdomus projektus:
  1. I.Kriščiūno firma „IGIS“ padovanojo įvairių dažų ir statybinių medžiagų, kurias padovanojome Vilniaus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų reabilitacinio profesinio mokymo centrui bei buvo pagelbėta atliekant remontą Vilniaus lopšelio–darželio „Ozas“ grupėse. Firmos „IGIS“ dėka, šios įstaigos galėjo pasigražinti ir atsinaujinti (vertė 983 Lt).
  2. UAB „Jovesa“ padovanojo šviestuvų, kuriuos savo ruožtu mes padovanojome vienai Vilniaus lopšelio–darželio „Ozas“ vaikučių grupei (vertė 110 Lt).
  3. Geri žmonės paaukojo rūbelių, kurių dalį išvežėme į Švenčionėlių vaikų globos namus, kitą dalį į Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensioną bei į Lietuvos Caritą.
  4. Remiantis internetinio puslapio pagalbadaiktais.lt duomenimis, drabužėliais ir daiktais buvo paremtos penkios stokojančiųjų šeimos - joms mūsų fondas išsiuntė knygelių, žaislų ir rūbų.

Akcija „Žiema žiemužė“

Šios akcijos metu buvo surinkta iš dovanojančių žmonių:
20 porų pirštinių
46 įvairios kepurės
15 šalikų
15 kojinių
Visi šie daiktai buvo paskirstyti Švenčionėlių ir Beižionių vaikų globos namams bei Vilniaus miesto motinos ir vaiko pensionui.

Didžiausias ir nuoširdžiausias AČIŪ SEB lizingo kolektyvui, kuris ypač daug prisidėjo įgyvendinant šią akciją.

Paskirti 2 procentai nuo sumokėto GPM mokesčio

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

Jūsų geranoriškumo dėka 2010 metais fondui pervesti 527,98 Lt.


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt