English    Lietuviškai 

2009 metų veiklos ataskaita

Labdaros ir paramos fondo "Vaikai stebuklais auga"
2009 metų veiklos ataskaita
 
Apie fondą

2009 metais įsteigtas fondas siekia skatinti visuomenės narius altruizmui ir filantropijai teikiant labdarą ir paramą vaikams. Skatinti pozityvų mastymą kiekvieno žmogaus gyvenime. Vienyti visuomenę kuriant geresnę aplinką ir siekiant padėti vaikams atrasti savo pašaukimą ir būti sėkmingais.

"Gamtos atgimimas Vievio dvare"

2009m. balandžio 25 dieną Vievio sanatorinėje mokykloje įvyko fondo organizuota paramos šventė "Gamtos atgimimas Vievio dvare". Programoje: medelių sodinimas, inkilų įkėlimas, pasivėžinimas visureigiais ir šunų kinkiniais, įvairios varžybos ir žaidimai, vaikų darbelių paroda aukcionas. Visos šventės metu gauta dovanų labdarai už ~1087 Lt.

Vaikų svajonių įgyvendinimas

Išpildėme porą vaikų svajonių: išsiųstas siuntinukas į Akmenę (vertė 112 Lt) ir suorganizuota išvyka į “Vandens parką” (vertė 233 Lt).

Belieka apgailestauti, jog ne visiems jų turėjome galimybę suteikti reikiamą finansinę paramą, tačiau visuomet esame pasiruošę kiek įmanoma daugiau prisidėti prie puikių mūsų šalies mažylių norų ir svajonių.

Vaikų svajones galite pamatyti internetiniame puslapyje www.1000svajoniu.lt 

Knyga – atradimų, fantazijų ir tobulėjimo pasaulis”

Puikiai įvykdytas šis knygų projektas – jo vertė 1519,58 Lt.

Rūbeliai mažyliams

Buvo surinkta daug rūbelių mažyliams. Rūbeliai išdalinti įvairioms įstaigoms, kuriose jie buvo laukiami ir reikalingi: Švenčionėlių vaikų globos namams, Vievio mokyklai, Motinos ir vaiko paramos centrui, “Caritas”, Greitosios pagalbos ligoninei.

Mūsų fondui pervesti pinigėliai

UAB “Universalios Valdymo sistemos” mums pervedė 1500 Lt.

Paskirti 2 procentai nuo sumokėto GPM mokesčio

Vadovaujantis LR Gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kiekvienas mokesčių mokėtojas gali paskirti paramos gavėjo statusą turinčiai ne pelno siekiančiai organizacijai iki 2 procentų pajamų mokesčio sumos, sumokėtos per metus.

Jūsų geranoriškumo dėka 2009 metais fondui pervesti 2037 Lt.

AČIŪ!


APIE MUS | GALERIJA | PROJEKTAI | NAUJIENOS | ATASKAITOS | KAIP PAREMTI | KONTAKTAI
© 2013 Labdaros ir paramos fondas "Vaikai stebuklais auga"Sukūrė: greitossvetaines.lt